حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین

فهرست: مولودی مال کالی ناب خانگی لند پیشرو مال آبیدر استوک فروشگاه لوازم خانگی اهمیت پشتوانه واردات مستقیم،

توسط HONARENEWS در 22 آبان 1401
معرفی 4+1 <span class=changed>دکان</span> <span class=changed>تازه</span> <span class=changed>لوازم</span> خانگی

فهرست:

  1. مولودی مال
  2. کالی ناب
  3. خانگی لند
  4. پیشرو مال
  5. آبیدر استوک

فروشگاه لوازم خانگی اهمیت پشتوانه واردات مستقیم، مولودی جنس Moloudimall

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی گروه مولودی محصول حساس بیش از سه ده سال فعالیت فن ای در حوزه اسباب و اثاث خانگی، به این معنی که از سال 1370 سرگرم به عمل و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، مجموعه مولودی کالا در زمینه فروش اسباب خانگی دارای توجه به استانداردها و نیاز مشتریان اهمیت بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، عمل خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

هم حال مولودی مال مفتخر است که اهمیت اعتنا به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار لوازم خانگی کشور‌ایران باشد. در گفتگویی که مهم مادح مولودی مدیریت ارشد همین تیم داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این مجموعه یار آوردیم:

امید می باشد که مشتریان مستمر و دیرین هم دارای حضور در باشگاه مشتریان تارنما مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و به طور همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه سایت اینترنتی اثاثیه خانگی مولودی مال برای مشتریان کهن به کارگیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن خرید کننده عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

برای مراجعه به وبسایت مولودی جنس میتوانید از نشانی زیر به کارگیری نمایید:

آدرس وب سایت قانونی گروه مولودی مال: https://moloudimall.com/

لوگو مولودی مال
لوگو مولودی مال

فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

فروشگاه کالی ناب در سالیان گذشته به عنوان یکی از از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین شرکت فعالیت خویش در حوزه اثاثیه خانگی را از سال ۲۰۱۸ با واردات محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا اهمیت برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین کمپانی از همان نخست بر همین اصل بوده می باشد که لیاقت خریدار کالی ناب خرید کردن یک متاع حساس کیفیت و رضایت بخش هست و نه هر کلایی کلیدی هر قیمیتی.

اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از قیمت رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی هست وقتی که هدف شما هم ارائه محصولات مهم میزان مرغوب بودن و هم بها مناسب و رقابتی میباشد کار زیاد پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. اما همین گروه امیدوار میباشد که به امداد خداوند و تلاش همکاران همچنان که تا به امروز در به وقوع پیوستن همین اساسی برنده بوده‌اند در آتی هم جهت جلب راضی بودن مندی اکثر مشتریانشان سعی ببیشتری صورت بدهند.

کالی ناب بی حریف در قیمت محصولات شیائومی در بازار

در ضمن دکان کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی با قیمت رقابتی و فراوان خوب به نسبت بازار بها محصولات شیائومی در نظر گرفت.

برای مراجعه به مغازه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی لینک و پیوند تحت کلیک نمایید:

آدرس وب وبسایت دکان اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

لوگو کالی ناب
لوگو مغازه کالی ناب

فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

یک سایت مورد پسند به جهت بانوان و نوعروسان ایراد پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به عنوان یک بازرگانی مطمئن و به صورت حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته هست و از ابتدا سرمایه خود را بر تهیه محصولات کلیدی میزان مرغوب بودن بنا نهاده است.

بهار سال ۱۴۰۰ کرکره دکان اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا با خدماتی متعدد و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای کلیه چیز فروشی و فروش نامطمئن، حیاتی نگاهی دارای و هدف راضی بودن مشتریان خویش را از فی مابین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش گزینش کند؛ مطمئن‌تر، کلیدی کیفیت‌تر و مهم ارزش های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اورجینال

در ارتباط کلیدی وبسایت خانگی لند حساس رئیس فروش متشخص همین تیم قوی و اهمیت کیفیت کلام کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع دوچندان بسیار این وب سایت به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات لوازم خانگی سوال پرسیدیم، اما جواب آقای هیمن عبداله پوری زیاد دیدنی و کافی بود:

در سال چهارم عمل خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و گامی تازه برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و کلیدی مجموعه‌ای از بهترین مرکزها مستقیم صادرات محصولات اسباب خانگی و اسباب جانبی بر سر میز گفتمان نشستیم و حیاتی متخصصین این راستا در جهت همکاری برای پشتیبانی و هدایت خرید مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

آقای هیمن عبداله‌پوری مدیریت فروش گروه خانگی لند

مشاهده و بررسی محصولات سایت خانگی لند سفارش میشه، علی الخصوص برای بانوان و دوستانی که به جهت تهیه و تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

خانگی لند لوگو
لوگو دکان اینترنتی خانگی لند

آدرس تارنما خانگی لند یکی از از بهترین مراجع تهیه و خرید کردن جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

پیشرومال یک تارنما جامع از اسباب خانگی و محصولات تکنولوژی روز دنیا pishromall

سایت مغازه اینترنتی پیشرو مال ، از پایین مجموعه سایتهایی می باشد که تمرکز با آنها بر محصولات خاص و تکنولوژیک است، همین فروشگاه در سال 1400 اصلی فروش محصولات وب سایت آمازون در کشور‌ایران و مهم ارزش کاهش از همین سایت بر سر زبانها افتاد.

پیشرومال به صورت جدی، فعالیت خود را در حوزه محصولات 'خانگی گجت و جانبی حیاتی میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف این تیم فروش محصولات کلیدی میزان مرغوب بودن و دارای ارزش های مطلوب و سرویس ها متمایز از دیگر وب سایت ها می باشد. گروه پیشرومال عملکرد بر ارسال محصولات در پرسرعت ترین زمان و بالاترین سرویس ها را دارد.

مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین دوران ممکن را دارد. بها محصولات موجود در پیشرومال عملکرد شده همواره به روز باشد و میتوانید با خیال سهل وآسان تصویب توصیه نمائید.

در واقع مسئله خاصی که پیشرو محصول را در قسمتی همین نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات تارنما پیروز آمازون در محصولات همین وب سایت اینترنتی می باشد.

حتما سری به همین سایت بزنید، شاید شما هم مثل ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در سایر سایتها یا این که سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

فروشگاه پیشرومال
لوگو دکان پیشرومال

یک تارنما بینظیر برای خرید لپ تاپ استوک، برند اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

اما برسیم به معرفی پنجمی آیتم از لیست معرفی 1+4 فروشگاه برتر، فروشگاهی غیر لوازم خانگی البته ضروری برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، مغازه اینترنتی آبیدر استوک به عنوان سایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ سرگرم به عمل شده است.

خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این امکان را به جهت مشتریان آماده می‌آورد که بها ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته دیدنی در مورد لپ تاپ استوک ارزش آن است. بودجه مورد نیاز برای خرید لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم میزان دارایی مورد نیاز به جهت خرید یک لپتاپ تازه کلیدی مشخصاتی شبیه است.

اما آنچه دکان لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا متفاوتی می کند، علاوه بر بها منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی دارای این تیم در رابطه باشید و محصولات همین دکان رو یه نگاه بندازید.

آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن بدون نگرانی

مسئله با در خرید لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و سلامت بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی به جهت راحتی خیال مشتریان، صد رد صد قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای کامل دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

همچنین مهلت به کارگیری مشخصی را به جهت کاربران در حیث گرفته اند که در صورتی که در زمانه استعمال مشکلی متوجه دستگاه شد بدون هزینه دستگاه را برگشت داده و یا این که هزینه را به حساب خریدار واریز می‌نمایند و یا این که دستگاهی سوای ایراد احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

یکی دیگر از خدماتی که به وسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اهمیت دقت به حجم بالای سفارشات، سعی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

برای خرید و یا این که مشاهده مدل های محشر لپ تاپ استوک صد رد صد به آبیدر استوک سر بزنید:

خرید و قیمت لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

در نهایت در یک جدول می تونیم این چهار مغازه رو دارای نیز مقایسه کنیم:

در جدول ذیل کارایی کردیم بهترین خصوصیت های هر فروشگاه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
مولودی مال بالا بله بله بله عالی
کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
جدول مقایسه خدمات 1+4 دکان معرفی شده

در صورتی که شما نیز دکان لطف میشناسید حتما معرفی کنید.

نکات اهمیت در خرید اینترنتی

امکان خرید و فروش امن از طریق اینترنت، علتی اصلی برای برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. بسیاری از مشتریان نسبت به این جور معاملات شک دارا هستند زیرا نگران‌اند که اطلاعات شخصیشان به وسیله هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. اصلی کمک دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

این فناوری‌ها به‌سرعت در حالا پیشرفت‌ هستند و هر روز برای امنیت و راحتی بیشتر خرید کردن و فروش اینترنتی یک استراتژی جدید نوآوری می‌شود. حیاتی وجودِ این، هنوز هم اکثری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در به کارگیری از internet تردید دارند و نگران مسائل امنیتی هستند.

نکته دارای که در خرید کردن اینترنتی می بایست به آن دقت کنید این است که خرید خود را از یک سایت اعتبار و خوش سوابق انجام دهید. مسلما نظرات اعضا در ارتباط اهمیت ارآیه کالا و راضی بودن مشتریان را در لحاظ بگیرید.

به همین نکته توجه نمایید که برای پیدا کردن تارنما های دارای در نتیجه های کاوش ممکن هست تقلبی صورت دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس سعی نمایید تارنما هایی که میشناسید را انتخاب نمایید نیکی لزوما سایت هایی که در نتیجه ها ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در اسم تارنما مراقب خطا املایی یا این که دامنه ی آن (به تیتر مثال .net به جای .com .net) باشید و قطعا از درستی و درستی آدرس سایت اطمینان حاصل کنید.

حتما از سایتهای حساس ssl اعتبار خرید کنید

هرگز اصلی به کارگیری از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را نصب نکرده می باشد ، هیچ خرید آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. ولی این آیتم را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که دارای SSL رمزگذاری شده است نشانی اینترنتی آن با HTTPS شروع می شود نیکی صرفا دارای HTTP.

علاوه بر همین نمادی از یک قفل کوچک نیز در نشانی بار آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا نوار وضعیت زیر قرار داراست که منزلت قرارگیری آن ، بستگی به جور مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حالا حتی در سایت هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال میباشد ونشانه ای از امن بودن آن سایت دارد. این استاندارد تا جایی با است که google Chrome هر برگه ی سوای رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

اهمیت داشتن درگاه پرداخت

یکی از بهترین فعالیت هایی که در سال های آخر در درون مرز و بوم شروع شده، تصویب و جهت دهی فروشگاه های اینترنتی است. نشانه اعتماد الکترونیکی که به وسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور ایران به مغازه های آنلاین داده می شود بهترین رویه به جهت تشخیص و شناسایی یک وب سایت دارای از وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

تمامی مغازه های آنلاین می توانند حساس ثبت اسم اینترنتی در سامانه علامت اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir خواهش تصویب دیتاها و اختصاص آرم اعتماد را داشته باشند. همینطور تمامی فروشگاه های مورد تایید می بایست علامت اعتماد الکترونیکی را (که به رخ یک e آبی رنگ به همپا یک یا یک سری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی فعالیت چندان دشواری نیست. در سرانجام اگر می‌خواهید از امنیت یک وب تارنما به طور کامل مطمئن گردید کافی است به کاغذ کسب و کارهای کلیدی نشانه اعتماد الکترونیکی در این وب تارنما مراجعه نمایید و دارای یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وبسایت مورد حیث اطمینان پیدا کنید.

درگاه بانکی را بررسی کنید

فروشگاه های آنلاین به جهت خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد استعمال می کنند. پس در این ابتدا باید توجه داشته باشید که هیچ زمان به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید از شماره کارت فردی استعمال می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی با استفاده از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را اهمیت بانک مورد حیث برقرار می کنند. به این ترتیب در صورتی که به نوار نشانی وب سایت بانکی که از طرز مغازه به آن متصل شده اید دقت کنید، در شروع آن می بایست کلمه https را بازدید کنید. چنانچه کاغذ بانک گزینه نظر اهمیت عبارت http هست هیچ وقت داده ها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

نکته سوم: در هنگام وارد نمودن داده ها کارتتان در برگه بانک آیتم نظر، حتی در صورتی که همه شرایط دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از ورقه دکمه های مجازی (Virtual Keyboard) به کار گیری نمایید تا ضریب امنیتی فعالیت شما فراتر باشد. همینطور تا حد قابلیت و امکان از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مرکزها عمومی نظیر مدرسه ها و دانشکده برای انجام خرید کردن اینترنتی به کارگیری نکنید.

از مرورگر به روز استفاده کنید

بسیاری از افراد از مرورگرهای دیرین و غیراستاندارد نظیر internet اکسپلورر ورژن ۶ یا این که مرورگرهای دیرین دیگر به کار گیری می‌کنند.

توجه نمایید که چنانچه به تندرست دیتاها خود اهمیت می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به درستی روی مرورگر خویش ببینید، از نهایی نسخه مرورگر مورد علاقه‌تان استفاده کنید. زیرا در اورجینال مرورگرها خویش اهمیت مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که اساسی کشف آنها نسخه‌ای جدید جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از پایانی نسخه مرورگرتان به جهت خرید کردن الکترونیکی استعمال کنید.

از رمز دوم پویا به کارگیری کنید

رمز پویا کارت بانکی یکی از اصلی‌ترین موارد امنیتی به جهت خودداری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی مهم روش‌های متعدد برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در میهن دوچندان گسترده شده و اکثری از کسانی که دیتاها کمی از روش‌های سارقان امروزی دارا‌هستند مبتلا ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

در موقعیت رمز اثبات شما برای خرید اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم همیشگی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مانند شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طرز فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک ورقه جعلی پرداخت می‌کشانند.

مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که همان رمز پویا راهکاری برای رسیدن به امنیت در سرویس ها اینترنتی است. در برعلیه رمز ثابت، رمز پویا قرار داراست و به معنای واژه و کلمه رمزی می باشد که می‌تواند تنها به جهت یک توشه در تراکنش آیتم به کار گیری قرار گیرد. بر اساس آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ دلیل شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در کشور است. به همین خاطر استفاده از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در امر فعالیت قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود با جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی کلیه بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کارگیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید اینترنتی یا این که پرداخت‌های تهیدست رمز دوم کارت، از رمز پویا که خزانه در اختیارشان قرار می‌دهد، به کارگیری کنند.

روش فعالسازی رمز پویا برای خرید اینترنتی


پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی صرفا و تنها به وسیله بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همینطور اخذ رمز پویا از نحوه پیام کوتاه و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های مهیا شده برای ارائه آن به مشتریان توسط بانک‌ها است. بانک مرکزی نیز اساسی هدف تحلیل و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

در بخش اعظم بانک‌ها باجه‌ای به مراد ارائه سرویس ها الکترونیک در نظر گرفته شده و مشتریان هر بانک به جهت اخذ هدایت و سرویس ها مرتبط حساس رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها دریافت کنند. همچنین در شکل پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند این با را از طریق روابط‌عمومی مدیریت شعب هر بانک پیگیری کنند. یا حیاتی مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

نکات پایانی

معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از روش یکی از از بانک‌های کشور اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین هنگامی می‌خواهید مرحله پرداخت وجه را از شیوه کارت انجام دهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

بسیاری از سارقان اینترنتی دارای طراحی و ایجاد درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های حیاتی بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار اعضا قرار دیتا و به محض وارد نمودن اطلاعات بانکی، مبادرت به سرقت اطلاعات حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی کاربر می‌کنند، لذا می بایست نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش مبادرت کنند.

مجرمان سایبری با ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقاد و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، لوازم خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا کاربر را وارد صفحه جعلی و مشابه سازی شده بانک کرده یا این که در بعضا از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مثل دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن قسمتی از پول محصول به تیتر پیش پرداخت یا این که همان بیعانه کرده و بعد از آن انقطاع رابطه می‌کنند.

در پایان باز نیز بایستی به همین نکته اشاره کنیم که یک فروشگاه دارای را نمی توان تنها دارای دقت به درجه آن در وب تارنما هایی مانند الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن می باشد یک صفحه فروشگاهی معمولی در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وبسایت لبریز زرق و الکتریسیته اینترنتی حساس هزاران مشاهده کننده و درجه جهانی بالا داشته باشد. اهمیت رعایت این نکته ها ساده می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

در دهه اخیر، حیاتی اعتنا به سرعت بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید کردن اینترنتی تمایل بسیار زیادی نشان داده‌اند اما نکته‌ای که همواره از شروع کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

به یاد داشته باشید که مهم اعتنا به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از دنیا فرار و گریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواردی میباشد که می‌تواند به جهت اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی به شما یاری کند و تدبیر شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا برنده شود تا در غایت خرید کردن اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

امیدواریم این نوشته توانسته باشد برای شما در خرید کردن اینترنتی خوب تر امداد کننده و راهنما باشد.

با تشکر

بسیار