حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی

فهرست: مولودی مال کالی ناب خانگی لند پیشرو مال آبیدر استوک فروشگاه اثاثیه خانگی مهم پشتوانه واردات مستق

توسط HONARENEWS در 22 آبان 1401
معرفی 4+1 <span class=changed>مغازه</span> <span class=changed>تازه</span> <span class=changed>لوازم</span> خانگی

فهرست:

  1. مولودی مال
  2. کالی ناب
  3. خانگی لند
  4. پیشرو مال
  5. آبیدر استوک

فروشگاه اثاثیه خانگی مهم پشتوانه واردات مستقیم، مولودی فرآورده Moloudimall

فروشگاه اینترنتی اسباب و اثاث خانگی گروه مولودی متاع اهمیت بیش از سه دهه کار حرفه ای در راستا اثاثیه خانگی، به این معنی که از سال 1370 سرگرم به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، تیم مولودی متاع در راستا فروش اسباب خانگی اساسی توجه به استانداردها و نیاز مشتریان حساس بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، عمل خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

هم اکنون مولودی مال مفتخر هست که حیاتی اعتنا به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار اثاثیه خانگی کشور ایران باشد. در گفتگویی که اساسی مادح مولودی مدیر ارشد این تیم داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین گروه همراه آوردیم:

امید هست که مشتریان دائمی و سابق هم مهم حضور در باشگاه مشتریان وبسایت مولودی مال، ما را مفتخر کنند و هم زمان از هدایا و تخفیفات ویژه وب سایت اینترنتی اثاثیه خانگی مولودی فرآورده برای مشتریان کهن به کار گیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن مشتری عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

برای مراجعه به وب سایت مولودی مال میتوانید از آدرس تحت استعمال نمایید:

آدرس وبسایت رسمی تیم مولودی مال: مولودی مال

لوگو مولودی مال
لوگو مولودی مال

فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

فروشگاه کالی ناب در سال های گذشته به عنوان یکی از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین کمپانی کار خویش در حوزه اثاثیه خانگی را از سال ۲۰۱۸ اساسی واردات محصولات مهم کیفیت دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا حیاتی مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین کمپانی از به عبارتی در آغاز بر همین اصل بوده می باشد که لیاقت مشتری کالی ناب خرید یک فرآورده کلیدی میزان مرغوب بودن و رضایت بخش هست و خیر هر کلایی اهمیت هر قیمیتی.

اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از قیمت رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی هست زمانی که هدف شما نیز ارائه محصولات مهم کیفیت و هم بها مناسب و رقابتی می باشد عمل پیچیده و مشکلی را پیش روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. البته این تیم امیدوار هست که به کمک آفریدگار و عملکرد همکاران همچنان که تا به امروز در به وقوع پیوستن این حیاتی برنده بوده‌اند در آتی نیز جهت جلب راضی بودن مندی اکثر مشتریانشان سعی ببیشتری صورت بدهند.

کالی ناب بی حریف در قیمت محصولات شیائومی در بازار

در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در حوزه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی حیاتی قیمت رقابتی و خوب به نسبت بازار بها محصولات شیائومی در حیث گرفت.

برای مراجعه به فروشگاه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی لینک و پیوند ذیل کلیک نمایید:

آدرس وب سایت دکان اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

لوگو کالی ناب
لوگو فروشگاه کالی ناب

فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

یک وب سایت مورد پسند برای بانوان و نوعروسان اختلال پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته است و از در آغاز سرمایه خود را بر تهیه محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن سازه گذارده است.

بهار سال ۱۴۰۰ کرکره دکان اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا با خدماتی مختلف و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای همه چیز فروشی و فروش نامطمئن، حیاتی نگاهی مهم و هدف راضی بودن مشتریان خود را از فی مابین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش تعیین کند؛ مطمئن‌تر، کلیدی کیفیت‌تر و مهم ارزش های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی اورجینال

در ارتباط کلیدی سایت خانگی لند کلیدی مدیر فروش متشخص همین گروه کار کشته و اصلی کیفیت حرف کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع فراوان این تارنما به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب و اثاث خانگی سوال پرسیدیم، البته جواب آقای هیمن عبداله پوری زیاد دیدنی و به اندازه بود:

در سال چهارم عمل خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و گامی تازه برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و حساس مجموعه‌ای از بهترین مرکزها مستقیم صادرات محصولات لوازم خانگی و اسباب جانبی بر سر میز مذاکره نشستیم و مهم متخصصین همین راستا در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و هدایت خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

آقای هیمن عبداله‌پوری مدیر فروش مجموعه خانگی لند

مشاهده و باز‌نگری محصولات سایت خانگی لند توصیه میشه، علی الخصوص به جهت بانوان و دوستانی که برای تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

خانگی لند لوگو
لوگو مغازه اینترنتی خانگی لند

آدرس سایت خانگی لند یکی از بهترین مراجع تهیه و خرید کردن جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

پیشرومال یک وبسایت جامع از اثاثیه خانگی و محصولات تکنولوژی روز عالم pishromall

سایت دکان اینترنتی پیشرو مال ، از تحت گروه سایتهایی می باشد که تمرکز کلیدی آنان بر محصولات مختص و تکنولوژیک است، این دکان در سال 1400 حساس فروش محصولات سایت آمازون در کشور ایران و اهمیت قیمت کمتر از همین سایت بر سر زبانها افتاد.

پیشرومال به صورت جدی، فعالیت خویش را در حوزه محصولات 'خانگی گجت و جانبی کلیدی کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف همین گروه فروش محصولات کلیدی میزان مرغوب بودن و کلیدی ارزش های مناسب و سرویس ها متفاوتی از دیگر وب سایت ها می باشد. تیم پیشرومال تلاش بر ارسال محصولات در سریع ترین زمان و بالاترین خدمات را دارد.

مشاوره خرید و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمانه ممکن را دارد. بها محصولات موجود در پیشرومال عملکرد شده همواره به روز باشد و میتوانید اهمیت خیال ریلکس ثبت توصیه نمائید.

در واقع مورد قضیه خاصی که پیشرو محصول را در گزیده همین نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات تارنما برنده آمازون در محصولات این وبسایت اینترنتی می باشد.

حتما سری به این وب سایت بزنید، احتمال دارد شما نیز مانند ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در سایر سایتها یا این که سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

سایت پیشرومال: پیشرومال

فروشگاه پیشرومال
لوگو مغازه پیشرومال

یک تارنما بینظیر به جهت خرید لپ تاپ استوک، مارک نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

اما برسیم به معرفی پنج‌مین آیتم از لیست معرفی 1+4 فروشگاه برتر، فروشگاهی غیر اسباب و اثاث خانگی ولی ضروری به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، مغازه اینترنتی آبیدر استوک به عنوان تارنما فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ سرگرم به فعالیت شده است.

خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت را برای مشتریان مهیا می‌آورد که بها ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته جذاب در گزینه لپ تاپ استوک قیمت آن است. بودجه گزینه نیاز برای خرید لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم میزان دارایی آیتم نیاز به جهت خرید یک لپتاپ جدید اهمیت مشخصاتی شبیه است.

اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا مختلفی می کند، علاوه بر ارزش منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی دارای این تیم در ارتباط باشید و محصولات این فروشگاه رو یه نگاه بندازید.

آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید سوای نگرانی

مسئله اساسی در خرید لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و تندرست بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی به جهت راحتی تصور مشتریان، صد رد صد قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

همچنین مهلت به کارگیری مشخصی را به جهت کاربران در حیث گرفته اند که در صورتی که در دوران استعمال مشکلی متوجه دستگاه شد سوای هزینه دستگاه را بازگشت دیتا و یا این که هزینه را به حساب خرید کننده واریز می کنند و یا دستگاهی فارغ از ایراد احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

یکی دیگر از خدماتی که به وسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. حیاتی دقت به حجم بالای سفارشات، سعی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

برای خرید کردن و یا تماشا مدل های محشر لپ تاپ استوک مسلما به آبیدر استوک سر بزنید:

خرید و بها لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

در نهایت در یک جدول می تونیم این چهار مغازه رو اساسی هم مقایسه کنیم:

در جدول تحت کارایی کردیم بهترین ویژگی های هر دکان اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
مولودی مال بالا بله بله بله عالی
کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
جدول مقایسه خدمات 1+4 دکان معرفی شده

در صورتی که شما نیز دکان لطف میشناسید مسلما معرفی کنید.

نکات حیاتی در خرید اینترنتی

امکان خرید و فروش امن از شیوه اینترنت، دلیلی کلیدی به جهت برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. اکثری از مشتریان نسبت به همین گونه معاملات شک و تردید دارا هستند زیرا نگران‌اند که دیتاها شخصیشان به وسیله هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. کلیدی کمک دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

این فناوری‌ها به‌سرعت در اکنون پیشرفت‌ هستند و هر روز برای امنیت و راحتی بخش اعظم خرید و فروش اینترنتی یک استراتژی نو ابتکار عمل می‌شود. کلیدی وجودِ این، هنوز هم بخش اعظمی از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در به کارگیری از internet شک دارا هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

نکته مهم که در خرید کردن اینترنتی بایستی به آن اعتنا کنید این هست که خرید خود را از یک سایت دارای و خوش سابقه انجام دهید. بی تردید نظرات کاربران در رابطه مهم ارآیه کالا و راضی بودن مشتریان را در نظر بگیرید.

به این نکته توجه کنید که برای پیدا نمودن وبسایت های اعتبار در نتیجه های کاوش ممکن می باشد تقلبی شکل دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس سعی نمایید تارنما هایی که میشناسید را تعیین نمایید نه لزوما وبسایت هایی که در نتیجه های ابتدایی google بالا آمده اند. در اسم وبسایت مراقب نادرست املایی یا این که دامنه ی آن (به عنوان نمونه .net به جای .com .net) باشید و مسلما از صدق و صدق آدرس تارنما اطمینان حاصل کنید.

حتما از سایتهای دارای ssl اعتبار خرید کردن کنید

هرگز با استفاده از کارت اعتباری خویش از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاری نکرده است ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. البته همین آیتم را چطور متوجه شویم؟ سایتی که دارای SSL رمزگذاری شده است آدرس اینترنتی آن اهمیت HTTPS آغاز می شود خیر صرفا مهم HTTP.

علاوه بر همین نمادی از یک قفل کوچک نیز در آدرس توشه آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا این که نوار شرایط پایین قرار داراست که مقام قرارگیری آن ، بستگی به مدل مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS درحال حاضر حتی در سایت هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال است ونشانه ای از امن بودن آن وبسایت دارد. همین استاندارد تا جایی کلیدی هست که وب سایت گوگل Chrome هر صفحه ی سوای رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

از رمز دوم پویا به کارگیری کنید

رمز پویا کارت بانکی یکی از اصلی‌ترین موردها امنیتی برای دوری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی دارای روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در کشور زیاد گسترده شده و بسیاری از کسانی که دیتاها مقداری از روش‌های سارقان امروزی دارند در گیر ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

در موقعیت رمز ثابت شما به جهت خرید اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم همیشگی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به نحوه فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک ورقه جعلی پرداخت می‌کشانند.

مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا همان رمز پویا راهکاری برای وصال به امنیت در خدمات اینترنتی است. در علیه رمز ثابت، رمز پویا قرار دارااست و به معنای کلمه رمزی میباشد که می‌تواند فقط برای یک توشه در تراکنش گزینه استعمال قرار گیرد. بر شالوده آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ استدلال شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در میهن است. به این خاطر استفاده از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در فرمان عمل قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود اصلی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی تمامی بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کارگیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر توشه خرید اینترنتی یا پرداخت‌های مستمند رمز دوم کارت، از رمز پویا که خزانه در اختیارشان قرار می‌دهد، به کار گیری کنند.

اهمیت داشتن درگاه پرداخت

یکی از بهترین عمل هایی که در سال های آخر در درون مملکت شروع شده، ثبت و سوق دهی مغازه های اینترنتی است. نشانه اعتماد الکترونیکی که به وسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور‌ایران به فروشگاه های آنلاین دیتا می شود بهترین رویکرد برای تشخیص و شناسایی یک وب سایت دارای از وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

تمامی فروشگاه های آنلاین می توانند اهمیت تصویب نام اینترنتی در سامانه نشانه اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir خواهش ثبت دیتاها و اختصاص نماد اعتماد را داشته باشند. همینطور کلیه فروشگاه های آیتم تایید می بایست نماد اعتماد الکترونیکی را (که به صورت یک e آبی رنگ به همپا یک یا چندین نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی فعالیت چندان دشواری نیست. در عاقبت در صورتی که می خواهید از امنیت یک وب وب سایت تماما مطمئن شوید به اندازه است به کاغذ به دست آوردن و کارهای اصلی علامت اعتماد الکترونیکی در همین وب سایت مراجعه کنید و اصلی یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن سایت مورد حیث اطمینان پیدا کنید.

درگاه بانکی را بررسی کنید

فروشگاه های آنلاین به جهت خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد به کار گیری می کنند. پس در همین در آغاز باید دقت داشته باشید که هیچ گاه به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت شخصی به کارگیری می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی با به کارگیری از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را اهمیت بانک آیتم نظر برقرار می کنند. به همین ترتیب اگر به نوار آدرس وب تارنما بانکی که از روش مغازه به آن متصل شده اید اعتنا کنید، در ابتدای آن می بایست کلمه https را بازدید کنید. در صورتی که کاغذ خزانه گزینه حیث کلیدی عبارت http است هیچ گاه دیتاها حساب بانکی خویش را در آن وارد کنید.

نکته سوم: در هنگام وارد کردن داده ها کارتتان در کاغذ بانک آیتم نظر، حتی اگر کلیه شرایط دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از صفحه کلید های مجازی (Virtual Keyboard) استعمال کنید تا ضریب امنیتی فعالیت شما فراتر باشد. همچنین تا حد امکان از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مرکز ها عمومی مثل مدرسه ها و دانش کده برای انجام خرید کردن اینترنتی به کارگیری نکنید.

از مرورگر به روز استعمال کنید

بسیاری از افراد از مرورگرهای سابق و غیراستاندارد مانند اینترنت اکسپلورر نسخه ۶ یا این که مرورگرهای کهن دیگر استفاده می‌کنند.

توجه فرمایید که چنانچه به سالم اطلاعات خویش مهم می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صدق بر روی مرورگر خویش ببینید، از پایانی نسخه مرورگر گزینه علاقه‌تان به کار گیری کنید. زیرا در اصل مرورگرها خود اهمیت مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که با کشف آن‌ها نسخه‌ای نو جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخری نسخه مرورگرتان برای خرید کردن الکترونیکی به کارگیری کنید.

 

روش فعالسازی رمز پویا به جهت خرید اینترنتی


پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی صرفا و فقط بوسیله بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همینطور دریافت رمز پویا از طرز پیام کوتاه و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های آماده شده به جهت ارائه آن به مشتریان توسط بانک‌ها است. بانک مرکزی نیز اهمیت هدف بررسی و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

در اکثر بانک‌ها باجه‌ای به خواسته ارائه سرویس ها الکترونیک در لحاظ گرفته شده و مشتریان هر بانک برای دریافت هدایت و خدمات دارای ربط دارای رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات اخذ کنند. همچنین در رخ بروز مشکل، مشتریان می‌توانند همین اصلی را از طریق روابط‌عمومی رئیس شعب هر بانک پیگیری کنند. یا این که دارای مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

نکات پایانی

معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از طرز یکی از بانک‌های مملکت اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین هنگامی می‌خواهید مرحله پرداخت وجه را از روش کارت انجام دهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

بسیاری از سارقان اینترنتی مهم طراحی و تولید درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های اهمیت بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار اعضا قرار داده و به محض وارد کردن اطلاعات بانکی، مبادرت به سرقت اطلاعات حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا بایستی نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش اقدام کنند.

مجرمان سایبری اهمیت ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب و اثاث خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که عضو را وارد صفحه جعلی و مشابه سازی شده خزانه کرده یا در بعضی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش نظیر دیوارو شیپور اقدام به گرفتن قسمتی از پول کالا به تیتر پیش پرداخت یا همان بیعانه کرده و بعد از آن قطع رابطه می‌کنند.

در نقطه نهایی باز نیز بایستی به این نکته اشاره نماییم که یک مغازه دارای را نمی قدرت صرفا دارای توجه به جايگاه آن در وب تارنما هایی نظیر الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن میباشد یک کاغذ فروشگاهی معمولی در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وبسایت لبریز زرق و برق اینترنتی حساس هزاران بازدید کننده و درجه جهانی بالا داشته باشد. کلیدی رعایت همین نکات ساده می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

در دهه اخیر، دارای توجه به سرعت بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید اینترنتی رغبت زیاد متعددی نشان داده‌اند اما نکته‌ای که همواره از آغاز به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

به یاد داشته باشید که با توجه به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از دنیا گریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواردی است که می‌تواند برای اعتماد به یک دکان اینترنتی به شما کمک کند و دانایی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آتی بالا پیروزشود تا در غایت خرید کردن اینترنتی سوای دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

امیدواریم همین نوشته توانسته باشد برای شما در خرید اینترنتی خوبتر امداد کننده و راهنما باشد.

با تشکر

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن