۹ راهکار برای کاهش وزن با کم‌ کاری تیروئید دکتر احمد فنایی جراح تیروئید و پاراتیروئید

در بخش آخر همین مقاله مهم ترین نکاتی که چنین افرادی را به همین اهمیت رسانده آورده شد تا شما بتوانید از تجربیات

توسط HONARENEWS در 30 آبان 1401
در بخش آخر همین مقاله مهم ترین نکاتی که چنین افرادی را به همین اهمیت رسانده آورده شد تا شما بتوانید از تجربیات آن ها نیز در این منش مشقت بار استعمال نمایید. دقت داشته باشید که کاهش وزن به میزان زیاد، بیشتر از عوامل بیرونی به کارداران درونی خودتان متعلق هست و شما می توانید اصلی اهتمام ورزیدن به روحیات و سبک اندیشیدن خود به همین هدف دست پیدا کنید. همان طور که تا قبل از این ذکر شد، در گزینه حذف چربی ها، کربوهیدرات ها نیز همین طور هستند و حذف آن ها از وعده های غذایی باعث ساخت مشکلاتی در نصیب هایی می شود که از همین منشا غذایی تغذیه می کنند. بخش اعظم مردم عقیده دارا هستند که میل کردن سرکه قبل و بعد از طعام می تواند به کمتر کالری غذا و هضم سریعتر خوراک امداد کند، ولی همین طور نیست، اما این کار آسیب جدی و جبران ناپذیری به معده و دستگاه گوارش وارد می کند. کسانی که در عرض شش ماه 5 % وزن خود را از دست می دهند، حدود 25 دقیقه بیشتر از قبل می خوابند. دانشمندان فهمیده اند که لاغری کمک می نماید تا اشخاص خواب بهتری را تجربه کنند.
  • پروتئین می‌تواند به کاهش وزن هم امداد کند، چون متابولیسم را افزایش می دهد و به سیر نگه داشتن ما امداد می‌کند.
  • به علت کارداران بسیاری از پاراگراف احتباس آب و لحظات روده، طبیعی میباشد که وزن به نوسان تغییر‌و تحول کند براین اساس خوبتر میباشد به وزن بیش از یک دوره طولانی نگاهی بیندازید.
  • به طور متوسط، آمریکایی ها هر روز حدود 15 قاشق غذاخوری شکر بیشتر می خورند.
  • به نوبه خود، غدد آدرنال نمی‌توانند هورمون‌های به اندازه نظیر کورتیزول و آلدوسترون تولید کنند.
  • جراحی اسلیو معده به عبارتی نوع که از نامش هم پیداست، بر روی معده انجام می شود.
در فاز بعدی شما به تدریج به مقدار کربوهیدرات های سلامت رژیم غذایی خویش افزوده میکنید تا به آهستگی به وزن ایده آل خویش برسید. اینکه هر فاز چه مدت زمانی طول بکشد بستگی دارااست که شما چه مقدار به کمتر وزن نیاز داشته باشید و بخواهید چه مقدار وزن قلیل کنید، و هر فاز الگوی غذایی خویش را دارد. رژیم دوکان یک بهترین مکمل های لاغری رژیم لاغری ناچیز کربوهیدرات لبریز پروتئین میباشد که اصلی چهار فاز است، دو فاز برای لاغری و کمتر وزن و دو فاز به جهت تثبیت وزن کمتر یافته. تلاش نمایید عادات غذایی جدید را به‌عنوان محدودکننده مشاهده نکنید. شما می‌توانید مصرف کالری خویش را کاهش بدهید و کماکان غذاهای خوشمزه را در رژیم غذایی خود قرار دهید.

از کجا متوجه شویم که چقدر چاق هستیم؟

بعضی از روشهای پیشگیري از بارداری عارضه ها جانبی اي مانند ارتقاء وزن دارند. قرص هاي ضد بارداری هورمونهای کمتری دارند، بهمین خاطر کاهش سبب ساز بالا رفتن وزن میشوند. به جهت این‌کـه فراوان در گزینه غذایی کـه روبروی شماست فکر نکنید خوبتر اسـت پیاله کوچکتری بردارید و تنها بـه همان میزان کـه غذا در آن جای میگردد بخورید. هنگامی کـه از چوب هاي غذاخوری استعمال میکنید وادار خواهید بود خیلی آهسته غذا بخورید. دسته‌بندی نشده بیشتر بزرگسالان به ازای هر کیلوگرم وزن بدن خود روزانه به حدود ۰٫۷۵ گرم پروتئین نیاز دارند. جنا هوپ، متخصص تغذیه تفسیر میدهد که پروتئین به احساس سیری کمک می‌کند و نسبت‌به کربوهیدرات‌ها اخبار به دست آوردن و کار و چربی‌ها برای مدت طولانی‌تری شما را سیر نگه می‌دارد. پیروی از رژیم غذایی متعادل حاوی میزان زیادی میوه و سبزی یک عدد از بهترین راه‌ها به جهت سالم ماندن و محافظت وزن سلامت است.

راهکار دوم کاهش وزن : مصرف غذای کامل

چگونه مغزتان را برای برد در کمتر وزن مهیا کنید؟ مطالعات متعددی نشان داده‌اند رژیم‌های سخت و محدودکننده در نهایت موجب افزایش وزن می‌شوند، خیر کمتر وزن ؛ البته تحقیقاتی... سوپ شلغم ؛ یک آنتی بیوتیک اثرگذار در فصل زمستان سوپ به تیتر یک غذای اثرگذار و مقوی در برنامه غذایی رده ویژه ای دارد. یک عدد از دلایلی دیگر قلیل خوابی و اضافه وزن ایجاد هورمونهای استرس زا در تن است. چنانچه به مهربانی نخوابید استرس تن شما را زیر اثر گذاری قرار می دهد و هورمونهایی را ایجاد می نماید که سبب بیشتر وزن می شوند.

چطور در یک هفته تا ۸ کیلو وزن ناچیز کنیم؟!

برای اشخاص گیاه‌خوار نیز برنامه غذایی در رژیم نظامی سه روزه وجود دارد. رژیم‌های ناچیز کالری مانند رژیم نظامی سه روزه عوارضی به دنبال دارند. به این برهان موسسه ملی دیابت و بیماری‌های گوارشی و کلیوی این رژیم را برای افراد بالای 50 سال مناسب نمی‌داند. زیرا این دسته از رژیم‌ها می‌توانند برای افراد در سنین بالا خطرناک باشند. به یاد داشته باشید که وراثت، نقش مهمی در دسته بدن شما و وزنتان ایفا می‌کند.

چگونه رژیم کمتر وزن را بنیادی و آگاهانه اجرا کنیم؟

وزنه برداری همچنین می تواند از متابولیسم و مرحله هورمون های شما که اغلب در ارتفاع رژیم کاهش می یابد حفظ کند . ورزش یک عدد از بهترین شیوه ها برای چربی سوزی و بهبود ظواهر است. تحقیقات انجام شده به‌وسیله مایکل زمل مدیر کهن موسسه تغذیه دانش گاه تنسی نشان می دهد که مصرف کلسیم ممکن می باشد به‌طور موثری به سوختن چربی بدن کمک کند. همانطور که گفته شد اصلی ساخت عضله ها بیشتر به کمک تمرینات قدرتی و هوازی، می‌توانید حتی در خواب متابولیسم بالاتری را داشته باشید. امیدوارم اصلی کمک همین متاع بتوانید به جهت کاهش وزن خوب و ماندگار خود اقدام نماید و از آن لذت ببرید . اما درصورتیکه فرزندی در خانه ندارید ، می توانید در انجام کارهای خانه به همسر و یا این که مادر خود یاری کنید و اساسی داشتن تحرکات ساده از خوردن های غیر ضرور غربت کنید و به جای آن چربی سوزی انجام بدهید .

• داشتن خواب کافی

اگر نو کار هستید می توانید در هفته 5 روز و هر بار به مدت 30 دقیقه ورزش کنید. به مرور و با گذشت زمانه مقدار همین تمرینات را بیش تر خیس کنید و آن را به 40 دقیقه و یا عمده برسانید. هنگامی که شما کلیدی این حقیقت کنار آمدید که دارای بیشتر وزن می باشید و حتمی است به جهت حل همین مشکل راه‌حل ای بیندیشید، ممکن میباشد بخواهید به طور ریلکس و حیاتی صرف دست‌کم زمانه وزن خود را کاهش دهید.

۲- پروتئین وی جایگزین میان وعده

سپس بر پایه موفقیت خود، اهداف را تغییر، افزایش یا این که مراقبت کنید. هدف ها کوچک و قابل‌دستیابی، شما را متمرکز، برنده اخبار صنفها و کسبه و در حال حرکت به جلو محافظت خواهد کرد. همین می‌تواند منجر به اختلال شود و شما‌را به عادت‌های سابق بازگرداند.

درمان ناچیز خونی اهمیت دمنوش گیاهی در طب سنتی

بهترین گزینش ها آنهایی هستند که در ماهی، مغزها و دانه ها، روغن زیتون یا روغن نارگیل موجود هستند. شما همینطور به افرادی در کنار خود برای محافظت انگیزه و روحیه بهترین مکمل های لاغری نیاز دارید. از خانواده و عزیزان خویش بخواهید که از عملکرد شما به جهت کاهش وزن حمایت کنند. بدن‌سازی یکی از از امن ترین و بهترین طریق ها برای کمتر وزن است.

نوشیدن آب قبل از وعده غذایی

اگر می خواهید ۱۰ کیلوگرم وزن قلیل کنید، سیر کاهش وزنتان باید حدود ۵ ماه به طول بیانجامد. همه ما می‌دانیم چه موقع می‌خواهیم کمتر وزن را تجربه کنیم. بنابراین، به دنبال چنین ایده‌ای بخش اعظم عمل می‌کنیم، نسبت به خوراک میل کردن حفظ می کنیم و از مصرف قند و شکر پرهیز می‌کنیم. کلیدی همین حال، اهمیت نمیباشد چه میزان نسبت به سیر کاهش وزن انگیزه داریم، اگر پیروی یک “برنامه غذایی درست به جهت کمتر وزن” نباشیم، هیچ گاه به هدف ها لاغری خویش نخواهیم رسید.

میوه و سبزیجات بیشتری بخورید.

و در غایت همیشه قبل از خوردن غذا، مطمئن شوید چیزی که شما را به سمت آشپزخانه کشانده، گرسنگی می باشد نه استرس ناشی از پرخوری. یکی از از نکته ها منفی در آیتم این رژیم محدود نمودن کربوهیدرات های تن درستی از پاراگراف موز و سیب زمینی و ... علاوه بر همین شما بایستی از مصرف غذاهایی با شاخص گلایسمیک بالا مثل برنج، سیب زمینی، موز و... علاوه بر این بخش اعظمی از مکمل های HCG موجود در بازار تاثیری در ارتقاء تراز همین هورمون در بدن ندارند و فقط فرم تزریقی HCG سبب ساز ارتقاء تراز این هورمون در تن میگردد. از آنجایی که چربی نقش های مضاعف مهمی را در تن از جمله کمپانی در ساختار سلول ها، تولید هورمون های استروئیدی، جذب ویتامین های محلول در چربی و ...
آخرین مطالب