دسته بندی مداخلات برای توصیف مشکلات ترجمه در ارزیابی ها و نظر سنجی های شما

[ad_1] چهار شنبه 10 مارس 2021 12:00 ET | ساعت 17:00 به وقت گرینویچ |

توسط HONARENEWS در 14 اسفند 1399
[ad_1]

چهار شنبه 10 مارس 2021

12:00 ET | ساعت 17:00 به وقت گرینویچ | 6:00 بعد از ظهر CET

در 10 مارس برای یک وبینار 45 دقیقه ای زنده با بنیانگذار cApStAn ، استیو دپت ، که شما را در مجموعه ای از دسته های مداخله که در ارزیابی های بین المللی در مقیاس بزرگ ، و همچنین در نظرسنجی ها یا آزمون های استخدام استفاده می شود ، شرکت کنید. در پایان یک جلسه پرسش و پاسخ زنده برگزار می شود.

بی صبرانه منتظر دیدار تو هستم!

در ارزیابی کیفیت ترجمه ، همیشه مقداری سوبژکتیویته وجود دارد و سوبژکتیویته همان چیزی است که اندازه گیری کیفیت ترجمه را دشوار می کند. برای شروع ، می توان حسابرسان را برای استفاده از طبقه بندی ، مجموعه ای از دسته های استاندارد مداخلات ، برای مستند کردن کار خود آموزش داد. به آنها تعیین کنید تا از بین آنها انتخاب کنند: اطلاعات اضافه شده ، اختلاف سهوی ، توافق دستوری ، ثبت نام ، ... برای تنظیم ویراستاران به برخی تلاش ها نیاز است تا آنها این دسته ها را به همان شیوه تفسیر و استفاده کنند ، اما ارزش تلاش آنها را دارد.

از سال 2005 ، کنترل کیفیت زبانی cApStAn از دسته های مداخله و شاخص های تولید شده استفاده کرده است. بگذارید بنیانگذار cApStAn ، استیو دپت به شما نشان دهد که چگونه این امر کیفیت و قابلیت اطمینان را به روند ترجمه و سازگاری شما اضافه می کند.

 • دریابید که مداخلات دسته بندی شده اند و چگونه کار می کنند
 • اسنادی را که همراه با یک روش کنترل کیفیت زبان جامد است ، درک کنید
 • درباره گوینده

  استیو دیپ cApStAn

  استیو دپت ، بنیانگذار cApStAn

  استیو یکی از بنیانگذاران cApStAn است. وی به انگلیسی ، هلندی ، فرانسوی و آلمانی تحصیل کرده است ، اما اساساً خود دیکتاتور است و یک پزشک میدانی است. از زمان تأسیس cApStAn در سال 2000 ، استیو تضمین کیفیت زبان را در PISA و در بسیاری از مطالعات و آزمایشات بزرگ انجام داده است. روش آن برای ارزیابی قابلیت ترجمه در پروژه های مختلف پرمخاطره اعمال می شود. استیو نیروی محرکه استراتژی انطباقی cApStAn است.


  [ad_2]
  منبع
  آخرین مطالب